התקשרו עכשיו

קטגוריות

תקנון

מטעמי נוחות בלבד, התקנון מנוסח בלשון זכר.

רשאים לקנות באתר תושבי מדינת ישראל מגיל 18 ומעלה, שברשותם תעודת זהות בתוקף.

כאשר הנך מבצע פעולה של הזמנת מוצרים באתר, הנך מצהיר כי קראת את תקנון האתר, וכי לא תבוא בטענה או בתביעה כנגד אחד או יותר מהגורמים הקשורים לפעילותו של האתר. מנהלי האתר שומרים את הזכות לשנות את תקנון האתר לפי ראות עיניהם ושיקוליהם הבלעדיים.

אתר האינטרנט של החברה הינו ערוץ שיווק נוסף לשאר ערוצי השיווק הישירים והעקיפים הקיימים, ואין החברה מתחייבת להתאמת מחירים בין הערוצים השונים וכל לקוח יבחר את המתאים לו. המחירים נקובים בשקלים חדשים וכוללים מע"מ.

ניתן להחזיר מוצר באריזתו המקורית לחברה עד 14 ימים מרגע קבלתו ע"י הלקוח. החברה לא תישא בעלויות החזרתו של המוצר לחנות.
 

תשלום

 
תשלום עבור מוצרים אשר הוזמנו בהזמנה באתר הינו באחד מן האמצעים הבאים:

1. כרטיס אשראי תקף וחוקי.

2. המחאה שתישלח לכתובתנו אך ורק בדואר רשום.

3. תשלום בהעברה בנקאית בתיאום עם החברה.

אישור העסקה ע"י חברת כרטיסי האשראי, אשר דרכה התחייב הלקוח לבצע את הרכישה מהווה תנאי סף מוקדם והכרחי לביצוע העסקה.

בעת רכישת המוצר, ימסור הלקוח את שמו, כתובתו בישראל, כתובת הדוא"ל, כתובת למשלוח (מספר בית, קומה, מספר כניסה), מספר טלפון, מספר כרטיס האשראי, מס' תעודת הזיהוי של בעל כרטיס האשראי ותוקפו של כרטיס האשראי. המידע יישמר ע"י החברה במאגר מידע המועבר באופן מאובטח ומוצפן.

במקרה של תשלום בהמחאה: תישלח הסחורה כ-3 ימים לאחר הפקדת ההמחאה בבנק.
 

אספקת המוצרים

 
אספקת המוצרים המוזמנים תתבצע באחת מן הדרכים הבאות:

1. דואר רשום

2. דואר שליחים

3. קבלן שליחויות פרטי

4. איסוף ע"י הלקוח מאחת החנויות בתיאום מוקדם ולפי אזור האספקה.

(סעיף 4 הוא לעניין אספקת מכונות תעשייה בלבד.)

עלות משלוח המוצרים הינה 40 ₪ לכל ההזמנה, בכל רחבי הארץ, ללא כל קשר לדרך אספקת המוצרים ללקוח, למעט מכונות תפירה תעשייתיות, שעלות המשלוח שלהן הינה 150 ₪ (למעט אילת.)

אספקת המצרים תהיה בכפוף ליכולתם של רשות הדואר או קבלני המשלוחים לספק את המוצרים ברחבי הארץ, תחת מגבלות שונות, כגון הגבלות ביטחוניות וכדומה.

בכל מקרה שבו לא תהיה לחברה אפשרות לספק את המוצר ללקוח עקב העדר תשתית מתאימה, תציע החברה ללקוח לאסוף את פרטי הזמנתו מסניף החברה הקרוב לביתו. כל מקרה כזה יהיה נתון להסכמתו של הלקוח, ובמידה ובחר הלקוח לסרב, תהיה החברה רשאית לבטל את ההזמנה באופן חד צדדי, ללא הפרה של תנאי ההתקשרות בין הלקוח לחברה.

זמני אספקת המוצר הינם עד 14 ימי עסקים, אשר כוללים כל יום בימות השבוע למעט ימי שישי, ערבי חגים ומועדים, שבתות וימי חגים ומועדים.

בכל מקרה שבו לא תוכל לספק החברה את המוצרים ללקוח תחת מגבלות הזמן הנתון, תודיע החברה ללקוח על כך, ותינתן ללקוח האפשרות להמתין למוצר עד אספקתו ע"י החברה או לחלופין לבטל את ההזמנה. במידה וצוין כי זמני האספקה שונים מאלו המצוינים תחת סעיף זה, תעשה החברה כל מאמץ אפשרי לספק את המוצר, אולם במידה ולא יעלה הדבר בידה, תהיה התנהלות החברה כמצוין על פי סעיף זה.

מוצרי החברה המופיעים באתר הינם מוצרים אשר נמצאים על פי רוב דרך קבע בצורה זמינה במחסני החברה, ועל כן מסופקים ישירות ללקוח. חלק ממוצרי החברה המופיעים באתר הינם מוצרים אשר אינם נמצאים דרך קבע במחסני החברה, והינם מוצרים אשר מסופקים ללקוח לאחר איסופם ממחסני היבואן או הספק שאר משווקם בארץ.

בכל מקרה שבו יתכן עיכוב או חוסר יכולת לאספקת המוצר ללקוח עקב מוצר לא זמין, תודיע על כך החברה ללקוח. במקרה זה תינתן ללקוח האפשרות להמתין לאספקת המוצר על ידי החברה במועד הקרוב ביותר האפשרי או לחלופין לבטל את הזמנתו.
 

ביטול הזמנה

 
ביטול עסקה שעדיין לא נשלחה אינה כרוכה בעלות, ובתנאי שלא נגרמו לחברה הוצאות בשל אותה הזמנה (כגון הזמנות מותאמות לפי דרישת הלקוח או הוצאות לביטול עסקה שייגבו על ידי חברות כרטיסי האשראי).

הזמנה אשר מבוצעת באתר החברה ניתנת לביטול תוך 14 ימים מרגע קבלת המוצרים ע"י הלקוח, כאשר המוצרים אשר הוזמנו הינם חדשים, תקינים, ארוזים באריזתם המקורית ולא נעשה בהם כל שימוש.

אין אפשרות החזרה של סידקית ו/או אביזרים למכונות תפירה, ובכל מקרה יקוזזו מהזיכוי הוצאות המשלוח גם אם הלקוח לא חויב בהם במלואם בזמן הקנייה.

בקבלת המוצרים ע"י החברה, תהיה החברה רשאית לבדוק אותם לצורך קביעת מצבם ועמידתם בתנאי ההחזרה המופיעים בסעיף זה. בכל מקרה של חוסר עמידה בתנאים אלו, תהיה החברה רשאית לסרב לביטול ההזמנה, לרבות זיכוי הלקוח עבור המוצרים שהוחזרו.
 

פרסום תמונות באתר

 
התמונות באתר נועדו להמחשה בלבד, ויתכנו שינויים קלים בין התמונה כפי שתפורסם באתר, לבין המוצר שיימכר אצל הספק.
 

אחריות

 
כתב אחריות מצורף לכל מכונת תפירה, ומשתנה בהתאם ליבואן. ככלל: לכל מכונות התפירה הביתיות – 5 שנות אחריות יבואן, על כשל בייצור. למכונות תפירה וציוד תעשייתי – אחריות יבואן לשנה אחת. אחריות על המוצרים הינה במעבדת החברה בלבד, ברח' הלל יפה 46 חדרה ולא בבית הלקוח.

שילוח מוצר לתיקון אחריות ובחזרה ייעשה על חשבון הלקוח.

בתיקוני אחריות שלפי חוות דעתנו נגרמו מכשל בייצור, השילוח הלוך וחזור יהיה על חשבון המרכז למכונות תפירה. יחד עם זאת בתיאום מראש ניתן בד"כ לקבל שירות אחריות סמוך למקום המגורים.
 

אבטחת מידע

 
החנות נוקטת באמצעי זהירות מקובלים על מנת לשמור ככל האפשר על סודיות המידע. העברת הנתונים באתר מתבצעת בצורה מוצפנת בטכנולוגיית SSL. כל העברה של מספר כרטיס אשראי מהאתר נעשית באופן מוצפן על פי תקן. במקרים שאינם בשליטתה, ו/או הנובעים מכוח עליון, החנות לא תהיה אחראית לכל נזק מכל סוג שהוא, עקיף או ישיר, שייגרם ללקוח או למי מטעמו, אם מידע זה יאבד או יגיע לגורם עוין ו/או ייעשה בו שימוש שלא בהרשאה.

החברה מתחייבת לא לעשות שימוש בפרטי הלקוחות הרשומים באתר, אלא לצורכי תפעול האתר בלבד, ועל מנת לאפשר את ביצוע הרכישה.
 

בוררות וסמכות שיפוט:

 
הדין החל על הזמנתכם ועל תקנון זה, הוא הדין הישראלי בלבד. סמכות השיפוט הייחודית לכל עניין ומחלוקת, נתונה לבתי המשפט המוסמכים בחדרה.
 

פניה לאתר

 
לבירורים שונים ונוספים ניתן לפנות למפעילת האתר באמצעות דואר אלקטרוני מהקישור "צור קשר" באתר , או לחילופין באמצעות פניה טלפונית בימים א' עד ה' בין השעות 09:00-13:00.

קניה נעימה!
דילוג לתוכן